Μετά από μια συνεχή προσπάθεια για συγκρότηση απαρτίας Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων του 1ου Πρότυπου ΓΕΛ Χαλκίδας, στη τελευταία συνέλευση 30.11.2021, αποφασίστηκε ομόφωνα από τους παρευρισκόμενους η συγκρότηση του νέου Δ.Σ. που απαρτίζεται από τους εξής γονείς:

Πρόεδρος: Μαρία Καλαμπαλίκη

Αντιπρόεδρος: Βασιλική Κόντου

Γραμματέας: Αργυρώ Γιαννακού

Ταμίας: Χρύσα Αθανασίου

Μέλη: Μαριάνθη Κατσίκη, Δημήτρης Παπαϊωάννου, Ελένη Μπαμπά.

Ήδη υπάρχει καινούργια σελίδα στο Facebook με ηλεκτρονική διεύθυνση: https://www.facebook.com/groups/goneis.1o.protypo.gel.xalkidasΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 1ου ΠΡΟΤΥΠΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ.

Με την εκλογή μας θα θέλαμε να συνδράμουμε στη βελτίωση των συνθηκών φοίτησης των παιδιών στο σχολείο, καθώς να δρομολογήσουμε και μια σειρά ενεργειών για επίλυση των ζωτικών λειτουργικών αναγκών του σχολείου.

Στο πλαίσιο αυτό, επιθυμούμε την συνεργασία, συμμετοχή και την καλύτερη δυνατή επικοινωνία με όλους τους γονείς.

Βασική και αναγκαία προϋπόθεση, για την κινητικότητα-δραστηριότητα του συλλόγου για να λυθούν πρωταρχικές ανάγκες, είναι η τακτοποίηση της ετήσιας οικονομικής συνδρομής (10€) ανά γονέα, προς τον σύλλογο.

Για κάθε ερώτηση, πρόβλημα καθώς και πληρωμή συνδρομών, οι γονείς μπορείτε να καλείτε στο τηλέφωνο επικοινωνίας 6978371390.

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

1ου Πρότυπου ΓΕΛ Χαλκίδας